title

BLOG

 

Czy Projekt:Polska zostanie partnerem OOP?

02 wrz 2014, by Jakub 'Gardner' Myśliwiec in Postępy

Trafiłem na FB na stronę NGO Projekt:Polska. Ich cele są globalne, ale bardzo zbieżne z naszymi. Czy będą chcieli z nami współpracować?

Co piszą o sobie?

 

[themify_quote]

Projekt: Polska to środowisko gromadzące ludzi, którzy chcą uczestniczyć w życiu publicznym przyczyniając się do budowy Polski otwartej, gotowej do podjęcia wyzwania szybkiej modernizacji.

…to platforma, która daje młodym ludziom szanse profesjonalnego, nie partyjnego, przygotowania do uczestnictwa w życiu publicznym.

… która da możliwość, pokoleniu profesjonalistów, którzy weszli w życie zawodowe po 1989 roku, do wykorzystywania swoich doświadczeń w sprawach społecznych i przekazywania swojej wiedzy ludziom młodym.

… gromadzić apartyjnych ekspertów pracujących w administracji publicznej i szkolnictwie wyższym. … liderów organizacji pozarządowych w taki sposób, aby głos sektora pozarządowego silniej przyczyniał się do zmian w kraju

[/themify_quote]

 
Strona organizacji: http://projektpolska.pl/

Postawiłem więc napisać do nich – o to treść listu:

 

[themify_quote]

Witam.

to powinno Wam się spodobać.

Nasza organizacja chce realizować dokładnie takie same postulaty jak Projekt:Polska, z tym, że w w jednej dziedzinie – ogrodnictwa i architektury krajobrazu.

Uważamy, że poziom ucywilizowania i kultury naszego społeczeństwa jest bezpośrednio i nierozerwalnie związany z tym, na jakim jesteśmy poziomie ogrodniczym – innymi słowy – nasze ogrody i parki mówią o nas wszystko. Od zachodnich, światowych, najlepszych wzorców dzielą nas lata świetlne – i ten dystans będziemy zmniejszać. Budować świadome społeczeństwo obywatelskie poprzez ogrody.

Zapoznajcie się z naszą stroną:

www.oop.org.pl

czekamy na opinię.

chcemy nawiązać współpracę.

[/themify_quote]

 


Czekamy od odpowiedź. 

 

Twój komentarz: