title

Zostań wolontariuszem

 

drop

Wolontariat sprawia szaloną frajdę – bo właśnie na taki efekt jest nastawiony! Robisz tylko to co naprawdę sprawia Ci przyjemność i Cię faktycznie rozwija – a przy tym wyraźnie pomaga innym.

Każda chwila Twojego wolnego czasu staje się elementem w budowaniu wielkiego, szczytnego przedsięwzięcia – które przetrwa setki lat i zawsze będzie służyć celom dla których zostało powołane.

Jeśli masz cokolwiek wspólnego z ogrodami

i nieco wolnego czasu

zgłoś się do nas!

Najpilniejsze oferty

wolontariatu dla Ciebie:

 
 

Im więcej dajesz,

tym więcej otrzymujesz.

 
 

Obszar działania OOP jest bardzo szeroki i bądź pewny otrzymania ważnej i odpowiedzialnej roli w naszej wspólnej wielkiej sprawie… a my postaramy się, by Twoja społeczna praca miała mocny wpływ na Twój rozwój zawodowy.

drop

Przyszłość polskiej zieleni, prywatnej i publicznej, zależy od aktywności społecznej ludzi świadomych i wrażliwych na stan swojego otoczenia.

Nie wystarczy, że kochasz piękne ogrody, dbasz o swój czy tworzysz je dla innych. Nie wystarczy że dostrzegasz, w jakim stanie jest nasza zieleń publiczna oraz jaki poziom estetyki, jakości i funkcjonalności reprezentują prywatne i publiczne ogrody w Polsce.

Sama pasja, świadomość właściwego kierunku i własna praca zawodowa nic nie zmienią. Musisz wykonać swój ruch w stronę tych, którym status quo nie przeszkadza.

Program rozwoju wolontariuszy

 
 

Korzyści z wolontariatu są wprost proporcjonalne do Twojego wkładu. Za ekstremalne zaangażowanie z Twojej strony, my będziemy Ci ekstremalnie wdzięczni i pomocni.

tlosrednie_13

Wolontariat w OOP opiera się na 3 podstawach:

1. Zorganizowana i ukierunkowana aktywność

W OOP działasz w zorganizowanej strukturze, realizując szeroki plan rozwoju polskiego ogrodnictwa. Każda, nawet najprostsza pomoc, jest cegiełką w budowaniu lepszej przyszłości dla polskiej zieleni.

2. Poszerzanie wiedzy i zdobywanie nowych doświadczeń

Jesteśmy organizacją opartą na wiedzy – profesjonalnej i biznesowej oraz praktycznej i branżowej. Realizując zadania zgodne z Twoimi mocnymi stronami i zainteresowaniami, szlifujesz swoje talenty i doskonalisz się w ogrodnictwie. Wszystko co robimy robimy profesjonalnie, więc szlifujesz umiejętności biznesowe jak działać profesjonalnie na najwyższym poziomie. Jesteśmy organizacją ogrodniczą powołaną do rozwijania wiedzy, więc masz pierwszy dostęp do całego wypracowywanego przez nas kapitału. Nie zadowala nas i nie godzimy się na mierną jakość – ani w działaniach biznesowych, ani branżowych. Działając z nami uczysz się najlepszych praktyk i rozwijasz się we właściwym kierunku.

3. Zdobywanie kontaktów, które wspierają Twój rozwój zawodowy

Nasz zespół tworzą wyłącznie pasjonaci i eksperci ogrodnictwa i architektury krajobrazu. Wchodząc w to środowisko możesz swobodnie korzystasz z wiedzy ludzi otwartych i chętnych do współdziałania, pomocy i dzielenia się wiedzą. Wchodząc do nas sam godzisz się, aby służyć radą i pomocą wszystkim innym osobom zaangażowanym w działanie w OOP.

Przeczytaj dokument: Program Rozwoju Wolontariuszy

Napisz do nas i zacznij działać!

NO COMMENT

Sorry, the comment form is closed at this time.